Вогнеборці ліквідували наслідки загоряння торфу
2 серпня об 11:59 до Служби порятунку "101" у Талалаївському районі надійшло повідомлення про загоряння поблизу с. Понори торфовища окремими осередками загальною площею 0,1 га.
До ліквідації пожежі було залучено 4 чоловіка особового складу та 1 одиницю спеціальної техніки 21-ої Державної пожежно-рятувальної частини.
Крім того, в допомогу вогнеборцям, органом місцевого самоврядування залучено трактор МТЗ-80 з ємністю для цілей пожежогасіння та 8 чоловік місцевого населення.
Станом на 15:00 3 серпня пожежу торфу остаточно ліквідовано.
Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем особи, яка встановлюється.
У зв’язку з цим, рятувальники звертаються до населення з проханням бути вкрай обережними у поводженні з вогнем. Пам’ятайте, що за умов спекотної погоди кинутий непогашений сірник або недопалок можуть призвести до виникнення пожежі з непередбачуваними наслідками.
Управління ДСНС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.
Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49
5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.
Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47
Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.