Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 15:26:44

Корюківський піцайоло – колишній безробітний

04.08.2017   11:49

Вважається, що слово pizza походить від слів piatto (по-італійськи тарілка) та piazza (площа). Заклади, котрі спеціалізуються на приготуванні піци, називають піцеріями, а кухаря, який її готує, – піцайоло.

Віднедавна піцайоло з’явився і в Корюківці. Це 28- річний Андрій Барабаш. Народився у Корюківці, навчався в гімназії, закінчив Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут». У Харкові одружився і деякий час працював.

 Питання про переїзд постало одночасно з політичними негараздами в країні. Родина стояла перед вибором, куди податися: в Артемівськ, на батьківщину дружини, де неподалік – воєнні дії, чи в Корюківку, де не було роботи за спеціальністю. Зрештою, обрали все ж таки батьківщину Андрія.

За допомогою в пошуку роботи молодий чоловік звернувся до районного центру зайнятості. Там і підкинули йому ідею зайнятися бізнесом, пообіцявши для старту виплатити всю суму допомоги по безробіттю одноразово, а також навчання азам підприємництва на цільових курсах.

Спочатку молодий чоловік виготовляв і продавав піцу, а згодом освоїв технологію виготовлення ще й суші. Каже, що ця справа прийшлася йому до душі, отож із задоволенням приймає замовлення.

Дружина поки перебуває у декретній відпустці, отож уся відповідальність за забезпечення родини лежить на плечах чоловіка. Та він і не заперечує, бо переконаний, що саме так має бути.
                                                                  

Корюківський РЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19 12:01

13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1196 дітей та 200 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:57

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 03 грудня по 8:00 04 грудня 2021 року

4 грудня – Міжнародний день обіймів

4 грудня – Міжнародний день обіймів 11:56

День обійм — молоде міжнародне свято, яке святкується 4 грудня.

 4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці

4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці 11:44

4 грудня відзначається одне з великих церковних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Також воно має ще й іншу назву – Третя Пречиста.