У річці Бистриця потонув 54-річний чоловік
З настанням спекотної погоди та враховуючи розпал купального сезону, стихійні місця відпочинку поблизу водойм переповнені відпочивальниками. За часту, трагедія на воді — це результат власної безпечності, легковажності й безвідповідальності.
Так, 2 серпня до Служби порятунку "101" у Бобровицькому районі від співробітників Національної поліції надійшло повідомлення, що в річці Бистриця місцевими жителями було виявлено тіло 54-річного місцевого жителя.
За словами свідків, чоловік купався у необладнаному для відпочинку місці ще й перебував у нетверезому стані.
Причину загибелі з’ясовують правоохоронні органи.
Управління ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.