Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 березня, 10:49:23

Нові придбання КП "Чернігівводоканал"

03.08.2017   10:51

Одним з пріоритетних завдань для КП «Чернігівводоканал» є оперативне реагування на аварійні ситуації, що періодично виникають на водопровідних та каналізаційних мережах та об’єктах підприємства.

Але без нової сучасної техніки невідкладне усунення аварійних ситуацій неможливе. Саме тому підприємство змушене направляти частину обігових коштів на закупівлю спеціалізованої техніки та обладнання.

У 2017 році виникла гостра потреба у закупівлі двох автомобілів аварійно-ремонтного призначення. Враховуючи досвід попередніх закупок, комунальне підприємство зорієнтувалося на закупівлю автомобілів МАЗ виробництва Республіки Білорусь.

В даний час автомобілі МАЗ – це автомобілі, що відповідають вимогам Євро-5. У цих автомобілях втілилися сучасні конструкторські рішення, що дозволили отримати нові споживчі якості вантажівок. Автомобілі можуть конкурувати з кращими світовими аналогами, але в той же час доступніші за ціною та адаптовані до українських доріг.

У березні 2017 року КП «Чернігівводоканал» повідомило про наміри закупити два автомобілі аварійно-ремонтного призначення на базі шасі МАЗ-4371N2. Були прописані технічні вимоги на закупівлю товару. За результатами проведення відкритих торгів у квітні 2017 року було укладено договір з ООО «Спец-Ком-Сервіс», яке і виготовило фургони за вимогами КП «Чернігівводоканал».

Вартість одного автомобіля аварійно-ремонтного призначення на базі шасі МАЗ-4371N2 склала 1 326 150, 00 грн. Відповідно два автомобілі коштували КП «Чернігівводоканал» 2 652 300,00 грн. Закупівля проводилася за кошти підприємства.

У вівторок, 1 серпня, на території КП «Чернігівводоканал» відбулася прийомка-передача зазначеної техніки. Як зарекомендує себе нова техніка у роботі – покаже час. Але після детального огляду автомобілів аварійно-ремонтного призначення можна говорити про те, що очікування фахівців КП «Чернігівводоканал» виправдалися.


За повідомленням інформаційної служби КП «Чернігівводоканал»

Останні новини Чернігівщини

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

На Чернігівщині відкрився ще один

На Чернігівщині відкрився ще один "Клас безпеки" 10:45

Сьогодні в рамках Всеукраїнського проєкту в Прилуцькому ліцеї №3 Прилуцької міської ради відкрився "Клас безпеки" і це стало справжнім святом для здобувачів освіти.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються електромонтери

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються електромонтери 10:37

Чернігівська обласна служба зайнятості пропонує громадянам, які мають професійно-технічну, фахову передвищу або вищу освіту, не зареєстровані в службі зайнятості як безробітні та не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, безкоштовно отримати ваучер на навчання.

Парламент ухвалив законопроєкт, який засуджує та забороняє російську імперську пропаганду

Парламент ухвалив законопроєкт, який засуджує та забороняє російську імперську пропаганду 10:34

21 березня 2023 року Верховна Рада України ухвалила законопроєкт 7253, який після другого читання отримав назву «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж та 1 дорожньо-транспортна пригода. Внаслідок цих подій 2 особи загинули та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини