Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 23:54:22

Рятувальники здійснюють практичні заходи з профілактики пожеж у екологічних системах та житловому секторі громадян

03.08.2017   07:56Агенцiя

З початку року на Чернігівщині виникло 1537 пожеж, внаслідок яких 44 людини загинуло, ще 16 отримали травми.

Слід зазначити, що 772 пожежі виникло у житловому секторі громадян, ще 658 - у природних екологічних системах області, зокрема 11 загорянь сухого настилу у лісових масивах, 5 загорянь на торфовищах та сільгоспугіддях, 642 - займання сухої трави на відкритих територіях. Основними причинами пожеж у понад 60 % випадків послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.
   
У зв'язку з цим, рятувальники Чернігівщини здійснюють практичні профілактично-роз'яснювальні заходи. Під час щотижневих подвірних обходів житлового сектору громадян та рейдових перевірок місць масового відпочинку мешканців та гостей області у природних екологічних системах, надзвичайники проводять інструктажі з питань безпеки життєдіяльності.

Під час таких заходів звертається увага на утриманні в належному протипожежному стані приладів опалення, електричних мереж і обладнання у приватних помешканнях господарів, а також наголошується на необхідності обережного поводження з вогнем у побуті та під час дозвілля в екологічних системах області.

Крім того, у зв'язку з тим, що учнівська молодь перебуває на канікулах, фахівці Служби порятунку звертають увагу батьків на постійному контролі за розвагами дітей, навчанні їх правилам безпеки та поводження у екстрених ситуаціях.

Щоб мешканці області звертали увагу на заходи безпеки у побуті та під час перебування у екологічних системах, рятувальниками вручаються профілактичні пам'ятки та листівки.


У ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».