Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 5 грудня, 05:02:45

Чергову незаконну оборудку викрито під час перевірки

02.08.2017   12:26Агенцiя

Підрозділом аудиту Головного управління ДФС у Чернігівській області в ході документальної перевірки підприємств, задіяних у схемах ухилення від оподаткування ПДВ, виявлено підприємство «Р», яке сформувало сумнівний податковий кредит за рахунок залучення платника «Л» з яким було укладено договір підряду.

Відповідно до умов договору підприємство «Л» зобов’язувалось власними силами та засобами, на свій ризик, якісно виконати будівельно – монтажні та внутрішні будівельні роботи з використанням матеріалів Підрядника.

Під час перевірки в підтвердження отриманих робіт підприємство «Р» надало документи по взаємовідносинам з підприємством «Л», які не відповідають вимогам первинних документів та обсяг затрачених людино-днів не відповідає фактичній чисельності працівників згідно звітів за формою 1ДФ.

Крім того встановлено, що згідно з підсумковою відомістю ресурсів та локального кошторису на будівельні роботи № 2-1-1 на будівельно–монтажні та внутрішні будівельні роботи, використовувались матеріали які не придбавались ні підприємством «Р», ні підприємством «Л» самостійно.

Перевіркою встановлено порушення норм Податкового кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та звітність в Україні», а також Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку.

Тобто, підприємство «Р» шляхом включення до податкового кредиту сум отриманих робіт, які фактично йому не надавались Підприємством «Л», діяло виключно з метою мінімізації податкових зобов’язань по ПДВ.
За результатами перевірки Підприємству «Р» зменшено від’ємне значення з ПДВ на суму понад 26 тис.грн та донараховано до сплати  42,4 тис.грн. ПДВ.   


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 605 нових випадків COVID-19

Виявлено 605 нових випадків COVID-19 17:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 4 грудня в області зафіксовано 605 нових випадків COVID-19.

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення 15:11

Круглий стіл на тему "Аналіз проблемних питань ветеранів війни і порядок їх вирішення".

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму "Безпечний заклад освіти" 14:50

У Чернігові рішенням Чернігівської міської ради затверджена Програма «Безпечний заклад освіти» на 2021-2024 роки. Відповідне рішення міськради прийняте 1 грудня на засіданні 2-ї сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства 14:42

Протягом жовтня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 153 порушення Правил рибальства, вилучено 251 кг незаконно добутих водних біоресурсів та понад 4 км сіток.

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський 14:31

Про це повідомляє Північна митниця Держмитслужби на своїй сторінці у Facebook.