Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 03:08:27

Чергову незаконну оборудку викрито під час перевірки

02.08.2017   12:26Агенцiя

Підрозділом аудиту Головного управління ДФС у Чернігівській області в ході документальної перевірки підприємств, задіяних у схемах ухилення від оподаткування ПДВ, виявлено підприємство «Р», яке сформувало сумнівний податковий кредит за рахунок залучення платника «Л» з яким було укладено договір підряду.

Відповідно до умов договору підприємство «Л» зобов’язувалось власними силами та засобами, на свій ризик, якісно виконати будівельно – монтажні та внутрішні будівельні роботи з використанням матеріалів Підрядника.

Під час перевірки в підтвердження отриманих робіт підприємство «Р» надало документи по взаємовідносинам з підприємством «Л», які не відповідають вимогам первинних документів та обсяг затрачених людино-днів не відповідає фактичній чисельності працівників згідно звітів за формою 1ДФ.

Крім того встановлено, що згідно з підсумковою відомістю ресурсів та локального кошторису на будівельні роботи № 2-1-1 на будівельно–монтажні та внутрішні будівельні роботи, використовувались матеріали які не придбавались ні підприємством «Р», ні підприємством «Л» самостійно.

Перевіркою встановлено порушення норм Податкового кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та звітність в Україні», а також Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку.

Тобто, підприємство «Р» шляхом включення до податкового кредиту сум отриманих робіт, які фактично йому не надавались Підприємством «Л», діяло виключно з метою мінімізації податкових зобов’язань по ПДВ.
За результатами перевірки Підприємству «Р» зменшено від’ємне значення з ПДВ на суму понад 26 тис.грн та донараховано до сплати  42,4 тис.грн. ПДВ.   


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 185 нових випадків COVID-19 19:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 вересня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 18:17

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи 16:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 вересня в області щеплено першою та другою дозою 313 584 людини.

У Чернігові привітали машинобудівників 16:22

Напередодні професійного свята — Дня машинобудівника, що традиційно відзначається у четверту неділю вересня, — представників галузі привітали в Чернігівській облдержадміністрації голова ОДА В’ячеслав Чаус та перша заступниця голови облради Ніна Лемеш.

Ремонт 25 км дороги Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня — на фінішній прямій

Ремонт 25 км дороги Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня — на фінішній прямій 15:58

Дорожники майже закінчили ремонт 25-кілометрової ділянки автошляху Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня, що починається від перехрестя з трасою Р-67 поблизу села Монастирище і проходить по території Лосинівської громади. Згодом фінішує нанесення розмітки, будуть доставлені усі технічні засоби організації та безпеки дорожнього руху. Готовність об'єкту — 98%.