Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 21:26:02

"Північ": пам’ятний знак АТОвцям. ВІДЕО

02.08.2017   09:42Агенцiя

З нагоди 75-ї річниці створення Першої Гвардійської армії у територіальному управлінні оперативного командування «Північ» урочисто відкрили пам’ятний знак на вшанування військовослужбовців, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції. До знаку поклали квіти та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання. Військовики відкрити ще три пам’ятні дошки: на честь 1-й Гвардійській армії, Північного оперативного командування та Територіального управління “Північ”.

Три пам’ятні дошки, як три сторінки історії. У територіальному управлінні оперативного командування «Північ» урочисто відкрити пам’ятні знаки : 1-й Гвардійській армії, Північному оперативному командуванню та Територіальному управлінню “Північ”. Нинішнє оперативне командування «Північ»  було створене саме на базі славнозвісної 1-ї Гвардійської армії. Урочисте відкриття дошок присвятили 75-й річниці створення військового підрозділу.

На урочисте відкриття запросили ветеранів, які колись служили у лавах військового підрозділу. Не забувають військовики і про своїх побратимів, що захищають територіальну цілісність нашої держави на Сході. У часи неоголошеної війни війська підрозділу втратили 397 військовослужбовців. Аби вшанувати пам’ять загиблих у зоні АТО бійців, на території підрозділу також було урочисто відкрито пам’ятний знак.

Присутні поклали до знаку квіти та вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання.


 

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».