Владислав Атрошенко: Доки всі пункти Меморандуму не будуть виконані бездоганно, на 100 %, міська влада не підтвердить ціну за проїзд у 4.50
Сьогодні під час розширеної наради у Чернігівській міській раді міський голова Владислав Атрошенко вкотре порушив питання щодо роботи системи GPS-контролю та виконання Меморандуму, підписаному між перевізниками та владою міста у березні поточного року.
- Доки всі пункти Меморандуму не будуть виконані бездоганно, на 100 %, міська влада не підтвердить ціну за проїзд у 4.50, як це передбачали перевізники міста, - сказав міський голова.
Зокрема, є зауваження щодо роботи системи GPS-контролю за рухом громадського транспорту. При обговоренні цього питання було зазначено, що чернігівці вже користуються цією системою й, навіть, через мобільні телефони, але не завжди всі машрутки система показує.
Як пояснив начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Юрій Горбань, минулого тижня виробник компанія «DOZOR» замінив всі несправні 87 трекерів на нові. Проте, система запрограмована на конкретний маршрут, і якщо автобус протягом дня кілька разів змінює маршрут, то відбувається збій системи, і вона не бачить цей автобус. Втім, ця проблема існує лише на великих транспортних підприємствах, де автобуси використовують на різних маршрутах.
Владислав Атрошенко дав доручення управлінню транспорту та зв’язку допрацювати це питання та чітко проаналізувати угоду, підписану з фірмою «DOZOR». «Якщо є якісь недоречності або програмні недопрацювання, тож потрібно зробити необхідний додаток до цієї угоди. Ми повинні отримати працюючу систему. Ця система має працювати на чернігівців, а управління з її допомогою контролювати дотримання графіку руху громадського транспорту», - підкреслив міський голова.
Крім того, міський голова звернув увагу на обов’язкове дотримання пункту угоди стосовно єдиного одягу водіїв міського громадського транспорту. На його переконання одяг водіїв показує ставлення їх та перевізників до пасажирів і також формує зовнішнє сприйняття міста, його обличчя, що є дуже важливим.
- Всі підписані документи повинні виконуватись, адже мета встановлення системи GPS-контролю у Чернігові – забезпечити належне транспортне перевезення громадян та встановити недобросовісних перевізників, - пояснив міський голова.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.