Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 18:05:34

У Чернігові проходить молодіжний дипломатичний Форум "Роль молоді у процесі євроінтеграції України"

29.07.2017   09:47Агенцiя

28 липня у Чернігівській музичній школі № 1 ім. С. Вільконського відбулося відкриття Молодіжного дипломатичного Форуму "Роль молоді у процесі євроінтеграції України", який організований молодіжною ініціативою GAVA.

У відкритті Форуму взяв участь заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако. Він радо привітав молодих людей, серед яких студенти, старшокласники з багатьох міст України та декількох університетів Польщі, та зазначив: «Дуже приємно бачити у нашому місті, яке є одним із найдревніших, ініціативну молодь, яка хоче розвиватися та показувати свій рівень». Він також додав, що саме молодь дала поштовх на шлях до євроінтеграції, тому треба рухатися вперед, бути сміливими та досягати своїх цілей.

Молодіжний дипломатичний Форум проходитиме у нашому місті два дні. Його мета – визначення подальших пріоритетів й шляхів розвитку молодіжної дипломатії України молодими делегатами у співпраці з кращими професіоналами із сфер дипломатії, політичної аналітики, журналістики та менеджменту.

У комітетах учасники Форуму, беручи за основу реально існуючі ресурси, умови й світові тенденції, власноруч створюватимуть пропозиції по вирішенню конкретних проблем у рамках теми свого комітету для всіх присутніх делегатів. Вони будуть презентувати й захищати їх перед всіма присутніми за вкрай обмежений період часу, проводити перемовини та дебати з іншими учасниками.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини