Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 листопада, 05:25:29

Ігор Вдовенко обговорив із представниками Громадської ради перспективи включення пам’яток Чернігова до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

29.07.2017   09:43Агенцiя

Голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся із першим заступником голови Громадської ради при облдержадміністрації й очільником Комітету патріотичного виховання дітей та молоді Тамарою Петровою і Сергієм Ткаченком відповідно.

Приводом для візиту громадських діячів стали нещодавні рішення, прийняті на засіданні Комітету з питань охорони та використання культурної спадщини зазначеного вище консультативно-дорадчого органу при ОДА.

За словами Тамари Петрової, члени громадської ради надзвичайно стурбовані станом пам’яток культури стародавнього Чернігова, а також їх належного збереження. З цією метою небайдужі громадяни вирішили звернутись до обласної ради із пропозицією сприяти у створенні робочої групи з підготовки номінаційного досьє для включення низки історичних та архітектурних об’єктів обласного центра до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Як зауважила перший заступник голови Громадської ради, до складу цієї робочої групи доцільно включити фахівців профільних структурних підрозділів Міністерства культури України, ОДА та міської ради, істориків, науковців, громадських активістів, депутатів обласної та міської рад.

У свою чергу Ігор Вдовенко, коментуючи ініціативу представників громадськості, відзначив:
- На моє глибоке переконання, необхідно зробити все від нас залежне, щоб зберегти багату культурну спадщину Чернігова для прийдешніх поколінь.

Водночас голова обласної ради наголосив на тому, що перш ніж створювати робочу групу необхідно детально опрацювати і проаналізувати усі юридичні аспекти для того, щоб визначитись яким чином представницький орган Чернігівщини може долучитися до вирішення цього питання у межах чинного правового поля і своїх повноважень.

На завершення зустрічі представники громадської ради передали свої письмові пропозиції, а також наявну документацію щодо культурної спадщини Чернігова та узгодили з Ігорем Вдовенком алгоритм подальшої співпраці.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.