Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 квітня, 20:57:06

Реконструкція історичної будівлі міської ради відбувалась у 50-роках минулого століття

29.07.2017   09:40Агенцiя

У будівлі Чернігівської міської ради другий тиждень тривають роботи з ремонту підлоги на ІІ поверсі. Роботи проводить ТОВ «ФІРМА МЖК-СЕРВІС».

Проектну документацію за робочим проектом «Капітальний ремонт підлоги ІІ поверху адміністративної будівлі по вул. Магістратська, 7 в м. Чернігові» кошторисною вартістю 1148519 грн затвердив виконком міської ради.

Проводиться заміна старого покриття на ламінат, перевагами якого є його багатошарова структура, водостійкість, відмінна зносостійкість. На відміну від паркету, ламінат не потребує циклювання, шліфування та покриття лаком, а також догляд за ним дуже простий — прибирання за допомогою засобів, рекомендованих виробником.

Стара підлога впродовж понад 60 років експлуатації була суттєво пошкоджена та місцями прогнила і провалювалась, що було небезпечно як для працівників, так і для відвідувачів. Коментуючи основні складові ремонтних робіт, заступник міського голови Олександр Атрощенко розказав, що спочатку потрібно було зняти старе покриття, капітально відремонтувати балки, вирівняти основу через деякі провалля, перекласти лаги та зверху покласти 2 шари фанери.

- Ремонт проводиться за дорученням міського голови, втім ремонтуються не кабінети, а лише стіни, підлога, тобто, місця загального доступу, які складають перше враження на відвідувачів адміністративної будівлі. Це важливо для підняття іміджу міської влади, адже Чернігівську міську раду відвідують іноземні делегації, мери інших міст України, громадські діячі та інші публічні особи, - сказав Олександр Атрощенко.

 Як відомо, будівля міської ради побудована у 1908 році тоді ще на розі вулиць Магістратської і Олександрівської спеціально для контори Державного банку. Після руйнувань у роки війни, відновлення та реконструкція будівлі відбувались у 1953-1954 роках. Саме у ті часи відбудова проводилась з переплануванням внутрішніх приміщень для міськвиконкому.

На переконання фахівців, важливо зберігати та вчасно ремонтувати історичні будівлі, щоб запобігти їх непоправному руйнуванню. Необхідний належний догляд, щоб наявні вже пошкодження, наприклад, даху, підлоги чи системи водовідведення не спричиняли подальших руйнувань. Тож, краще протистояти руйнуванню історичних об'єктів, а не відновлювати їх, що сьогодні дійсно коштує чималих грошей і ресурсів.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Що роблять громади області з тисячами тонн відходів від руйнувань через війну 15:41

На сьогодні у Чернігівській області обліковується 16,7 тисячі тонн відходів від руйнувань, що утворилися внаслідок пошкодження будівель та споруд під час бойових дій, терористичних актів, диверсій, а також під час робіт з ліквідації їх наслідків.

Для рятувальників з Чернігова запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови 15:29

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запускає безкоштовні онлайн-курси англійської мови для працівників ДСНС Чернігівщини.

Допомагаємо переселенцям та ветеранам війни знайти роботу 15:25

Соціальні мережі та медіа, дистанційне навчання, онлайн-зустрічі, електронний документообіг – цифровізація сьогодні має вплив на кожну сферу нашого життя, але і живе спілкування та очний обмін думками, ідеями, інформацією теж не втрачає своєї актуальності.

Напад на журналістів телеканалу “Дитинець”: рік марного розслідування 09:56

Минуло більше року від резонансного для Чернігова порушення прав журналістів на професійну діяльність.

Новий тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею

Новий тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею 09:43

У Чернігові розширюють тролейбусну мережу. Додається новий маршрут, який з'єднає мікрорайон Шерстянка, де до цього ніколи не курсував електричний громадський транспорт, через Подусівку та центр міста, з Бобровицею.