Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 08:27:39

Фахівці ДСНС здійснюють перевірки боєздатності місцевих пожежних команд

29.07.2017   08:30

28 липня фахівцями Ніжинського міськрайвідділу Управління ДСНС України у Чернігівській області здійснено перевірку готовності до виконання завдань за призначенням підрозділу місцевої пожежної охорони у с. Талалаївка.

В ході перевірки було з'ясовано, що одноповерхова будівля пожежного депо має електричне освітлення, у справному стані знаходяться засоби зв'язку, в зимову пору року приміщення опалюються від твердопаливного котла. Штатна чисельність особового складу складає 4 вогнеборця.

Пожежна автоцистерна АЦУ-53, що знаходиться на озброєнні підрозділу, знаходиться у боєздатному стані, заправлена пальним, в наявності необхідне пожежно-технічне озброєння. Створено і резерв пального. Сільські вогнеборці забезпечені бойовим одягом.

Фахівці Ніжинського міськрайвідділу Управління ДСНС України у Чернігівській області визначили, що з боку органу місцевого самоврядування і жителів села приділяється належна увага щодо утримання в належному боєздатному стані підрозділу місцевої пожежної охорони.

У 2017 році передбачені кошти на утримання вогнеборців складають майже 200 тис. грн. Крім того, мешканці населеного пункту щорічного добровільно здають так званий "самоподаток" для того, щоб відчувати себе захищеними від пожеж, адже відстань до найближчого підрозділу ДСНС України складає більше 10 км.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Новому часові - нові зміни: у фокусі уваги питання Ялівщини

Новому часові - нові зміни: у фокусі уваги питання Ялівщини 08:19

20 листопада відбулося засідання за круглим столом на тему «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина»: очікування та реальність». Його провів комітет Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації з реалізації Програми «Зелене намисто Чернігівщини».

Проєкт міського бюджету Чернігова на 2020 рік: основні цифри та тенденції

Проєкт міського бюджету Чернігова на 2020 рік: основні цифри та тенденції 08:08

Проєкт узгоджений з Законом України «Про державний бюджет на 2020 рік», прийнятим 14 листопада.

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави 07:49

Земельним кодексом України передбачено, що правом на безоплатну приватизацію земель громадянин може скористатися лише один раз по кожному виду використання.

В Семенівці поліція викрила порушника, який автівкою зніс зупинку

В Семенівці поліція викрила порушника, який автівкою зніс зупинку 07:44

Група реагування патрульної поліції ідентифікувала дзеркало заднього виду, що лишилося на місці пригоди, і вийшла на водія-втікача.

Піротехніки ДСНС знищили 44 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн

Піротехніки ДСНС знищили 44 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн 07:28

21 листопада о 12:55 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області у спеціально відведеному місці знищено мінометну міну калібром 82 мм.