Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 06:33:24

Поліція знайшла одразу двох викрадачів "залізних коней"

28.07.2017   07:20

До Прилуцького відділу поліції звернулося двоє громадян, у яких в один день зловмисники поцупили мопеди. Поліція оперативно вийшла на слід викрадачів.

26 липня до поліції звернувся чоловік, у якого вночі зник мопед «Супутник Дельта» без номерних знаків. Співробітники кримінальної поліції встановили, що злочин скоїв 20-річний молодик. У скоєному він зізнався та надав правдиві свідчення. Мопед вилучено та повернуто власнику.

У той же день невідомий чоловік заволодів мопедом «Дельта», який він побачив у кущах біля озера. Доки власник ловив рибу, зловмисник сів на «залізного коня» та поїхав шукати покупця. В ході оперативно-розшукових заходів співробітники кримінальної поліції встановили, що даний злочин скоїв 27-річний парубок, що вже мав проблеми із законом. Місце перебування мопеда встановлюється.

Інформація за даними фактами внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Максимальна санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від трьох до п'яти років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини