Піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд часів Другої світової війни
24 липня о 12:25 групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищено у встановленому порядку артилерійський снаряд калібром 76мм часів Другої світової війни.
На вибухонебезпечний предмет напередодні натрапили місцеві жителі під час збирання грибів у лісовому масиві біля с. Лихачів Носівського району.
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням дотримуватися заходів безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних та схожих на них предметів. Якщо випадково натрапили на боєприпаси, негайно викликайте рятувальників за номером телефону "101" або правоохоронців за номером "102".
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Виставка світлин «Краса світу» Леоніда Лаврика 10:16
18 квітня в читальній залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин «Краса світу» члена Національної спілки фотохудожників України Леоніда Лаврика.
Життя, загартоване війною: історія переселенки, яка обрала працю на перемогу 08:15
Їй би сьогодні просто радіти життю — обіймати дітей (їх у неї четверо), тішитися вісьмома онуками, будувати плани на завтра. Але війна переписала її долю…
Чернігівські кікбоксери — серед найкращих в Україні! 08:14
З 15 до 18 квітня у Луцьку відбулися Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юніорів, юнаків і дітей.