Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 січня, 08:18:55

У Сосниці з'явиться свій водолаз

30.05.2012   13:14Агенцiя

Нещодавно на навчання до Криму вирушив наш земляк - безробітний з Сосниці. Протягом трьох місяців за направленням служби зайнятості у Кримському ЦПТО ДСЗ Юрій Чуб опановуватиме професію водолаза.

водолаз

водолаз

Водолаз - це фахівець, що вміє виконувати роботи під водою у водолазному спорядженні й допущений до виробництва водолазних спусків у встановленому порядку. Ця рідкісна професія належить до переліку тих, що мають особливо шкідливі й тяжкі умови праці. Тому й вимоги до кандидатів на навчання дуже високі. Юрій Чуб - один з тих, хто пройшов профвідбір і має всі шанси оволодіти обраною професією.

Навчальна програма складається з теоретичного курсу та практичної частини. Слухачі  вивчатимуть норми та вимоги охорони праці, правила техніки безпеки, спеціальні технології та інші навчальні предмети. Для відпрацьовування навиків спуску під воду в центрі є сучасна матеріально-технічна база: басейн, водолазне спорядження, сучасні прибори та механізми.

Під час навчання Юрій Чуб набуде навичок здійснення водолазних робіт при наданні допомоги людям на воді з використанням різних видів рятувальних засобів, ознайомиться з усіма видами пошукових робіт, пов'язаних з виявленням та рятуванням постраждалих з води, обстеженням та очищенням акваторій, призначених для масового відпочинку населення.

По закінченні навчання Юрій повернеться до Сосниччини, де на нього вже чекає робоче місце у "Сосницькій рятувально-водолазній станції Чернігівської обласної рятувально-водолазної служби".
 

Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина знову «помаранчева»

Чернігівщина знову «помаранчева» 17:35

Відповідно до Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, від 21 січня поточного року Чернігівська область разом із п’ятьма іншими регіонами України увійшла до «помаранчевої» зони епіднебезпеки по корона вірусній інфекції.

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі 17:29

Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки 17:26

Щороку 22 січня, Україна відзначає День Соборності в пам’ять про знакову подію державотворення. Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята.

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов 17:20

Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини