Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 11:29:29

По проспекту Миру завершуються відновлювальні роботи

25.07.2017   11:47

У Чернігові по проспекту Миру на ділянці дороги від вул. Мартина Небаби до вул. Олени Білевич вже змонтована нова система каналізації та покладений базовий шар асфальту.

Сьогодні на цій ділянці дороги асфальтування продовжується. А у найближчі дні, за інформацією управління транспорту та зв’язку міської ради, буде відкритий рух для всього автотранспорту.

Як повідомлялося раніше, по проспекту Миру після сильної зливи відбулося просідання асфальтобетонного покриття. Комунальними службами були проведені роботи по демонтажу пошкодженої основи дорожнього покриття, облаштуванню колодязів з бетонуванням дна та армуванням стін, прокладений траншей під труби зливової каналізації. Крім того, вже зроблений монтаж двох пластикових труб, бетонування колодязів та решіток та зворотна засипка комунікацій.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Ярослава Куца, ливнева каналізація, як виявилося, на цій ділянці дороги знаходилася в незадовільному стані. Питання заміни мереж, які знаходяться під землею, одне із найболючіших у місті.

- Бажано було б перекладати всі каналізаційні мережі. Це стосується і мереж Водоканалу, і мереж теплових організацій, і дощових ливневих каналізацій.

Якщо мережі Водоканалу та теплових організацій можна перевірити тиском, то ливневі мережі можна перевірити кількістю води, що штучно ми не можемо зробити.

Було прийняте рішення перекрити дорогу та повністю перекласти цю ливневу каналізацію. Вже покладені дві нові труби і наразі питання відведення води з цієї ділянки на проспекті Миру вже вирішено, - прокоментував Ярослав Куц.
 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.