Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 лютого, 03:37:44

По проспекту Миру завершуються відновлювальні роботи

25.07.2017   11:47

У Чернігові по проспекту Миру на ділянці дороги від вул. Мартина Небаби до вул. Олени Білевич вже змонтована нова система каналізації та покладений базовий шар асфальту.

Сьогодні на цій ділянці дороги асфальтування продовжується. А у найближчі дні, за інформацією управління транспорту та зв’язку міської ради, буде відкритий рух для всього автотранспорту.

Як повідомлялося раніше, по проспекту Миру після сильної зливи відбулося просідання асфальтобетонного покриття. Комунальними службами були проведені роботи по демонтажу пошкодженої основи дорожнього покриття, облаштуванню колодязів з бетонуванням дна та армуванням стін, прокладений траншей під труби зливової каналізації. Крім того, вже зроблений монтаж двох пластикових труб, бетонування колодязів та решіток та зворотна засипка комунікацій.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Ярослава Куца, ливнева каналізація, як виявилося, на цій ділянці дороги знаходилася в незадовільному стані. Питання заміни мереж, які знаходяться під землею, одне із найболючіших у місті.

- Бажано було б перекладати всі каналізаційні мережі. Це стосується і мереж Водоканалу, і мереж теплових організацій, і дощових ливневих каналізацій.

Якщо мережі Водоканалу та теплових організацій можна перевірити тиском, то ливневі мережі можна перевірити кількістю води, що штучно ми не можемо зробити.

Було прийняте рішення перекрити дорогу та повністю перекласти цю ливневу каналізацію. Вже покладені дві нові труби і наразі питання відведення води з цієї ділянки на проспекті Миру вже вирішено, - прокоментував Ярослав Куц.
 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Архієпископа Білоцерківського Євстратія возведено в сан митрополита 21:29

Сьогодні 2 лютого, рішенням Синоду Православної Церкви України, створено нову Білоцерківську єпархію відокремленням від Київської єпархії

У Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури 21:26

31 січня у Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури.

 Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів

Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів 21:21

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами моніторингу способу життя народного депутата від партії “Слуга народу” Павла Халімона виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-5 Кримінального кодексу, які можуть свідчити про незаконне збагачення на 10 млн грн.

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році 21:18

У Чернігівській обласній прокуратурі відбулась підсумкова нарада під головуванням виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Владислава Грюка.

Поліцейські Чернігівщини допомогли обласному Центру крові поповнити запаси компонентів 21:10

Поліцейські долучилися до благородної місії та здали кров для потреб цивільних та військових.