Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 грудня, 14:52:20

Рятувальники практично відпрацювали дії з ліквідації надзвичайної ситуації на місцевому сирзаводі

24.07.2017   08:01

21 липня рятувальники Новгород-Сіверської 7-ої Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Чернігівській області провели комплексне об'єктове навчання, метою якого було відпрацювання спеціальних вправ з ліквідації наслідків аварії на хімічно-небезпечному підприємстві.

Таким об`єктом тренувань стало ПрАТ «Новгород-Сіверський сирзавод».

За легендою, через розгерметизацію аміачно-холодильної установки трубопроводу рідкого аміаку стався вилив хімічно-небезпечної речовини. На місці події вогнеборці районного пожежно-рятувального підрозділу у спеціальних захисних костюмах провели невідкладні роботи по осадженню водяними струменями  небезпечної хмари аміаку, а також знайшли місце розгерметизації і наклали спеціальний ізолюючий бандаж.

Для координації дій підрозділів У ДСНС в області та персоналу підприємства працював штаб з ліквідації надзвичайної ситуації.

Слід зазначити, що навчання підрозділів ДСНС та персоналу хімічно-небезпечних підприємств допомагають узгодити та відпрацювати спільні дії по ліквідації різного роду надзвичайних ситуацій, а також підвищити свою майстерність до дій за призначенням.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини