Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 11:42:25

Підбито підсумки вікторини "Чернігів на зламі століть"

30.05.2012   12:57Агенцiя

Історико - краєзнавчу вікторину "Чернігів на зламі століть", яка проходила в обласному центрі протягом всього навчального року, завершено.

Її організатори - управління освіти Чернігівської міської ради та міський Центр туристсько - оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю. Захід проводився з метою вивчення рідного міста, виховання у школярів національного патріотизму; залучення учнівської молоді до пошукової роботи з краєзнавства.

І тур вікторини стосувався історії Чернігова на зламі ХІХ - початку ХХ ст., його архітектури, інфраструктури, подій цього періоду. ІІ тур присвячувався 135 - річниці з дня заснування ОУНБ ім . В. Г. Короленка.

Цьогоріч в історико - краєзнавчій вікторині взяли участь учні 17-ти загальноосвітніх навчальних закладів міста та Чернігівського обласного педагогічного ліцею, а це загалом 120 учасників.

Переможцями І туру стали: ЗНЗ № 13, 15, 16, 18, лауреатами - ЗНЗ № 1, 9, 11, 19, 27.

Переможці ІІ туру: ЗНЗ № 9, 15, 16, 29, лауреати - ЗНЗ № 2, 7, 13, 19, 28, 31.

Переможці та лауреати вікторини були відзначені грамотами управління освіти Чернігівської міської ради. Для них також влаштували екскурсію мальовничою Десною на теплоході "Казбек", яка відбулася 28 травня. Під час екскурсії визначені приоритетні напрямки роботи на наступний навчальний рік.


За інформацією Центру ТОВ РДМ

Останні новини Чернігівщини

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках 09:37

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини.

Чернігівські лучники стали чемпіонами України

Чернігівські лучники стали чемпіонами України 09:13

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів відбувся у м.Суми, 10-13 січня 2022 року.

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика 09:09

У спортивній залі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» 14 січня відбувся щорічний традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Заслуженого тренера України Мирослава Даниловича Мандрика, який більше 30 років пропрацював тренером у школі «Юність».

Про військовий облік для жінок

Про військовий облік для жінок 09:04

В Україні з 17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони, яким розширено та затверджено перелік галузей і професій для жінок, що повинні перебувати на військовому обліку.

Оборона Замостя. Легенда про Лопату

Оборона Замостя. Легенда про Лопату 08:59

У бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбулась презентація першого мальопису від Українського інституту національної пам'яті.