Підбито підсумки вікторини "Чернігів на зламі століть"
Історико - краєзнавчу вікторину "Чернігів на зламі століть", яка проходила в обласному центрі протягом всього навчального року, завершено.
Її організатори - управління освіти Чернігівської міської ради та міський Центр туристсько - оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю. Захід проводився з метою вивчення рідного міста, виховання у школярів національного патріотизму; залучення учнівської молоді до пошукової роботи з краєзнавства.
І тур вікторини стосувався історії Чернігова на зламі ХІХ - початку ХХ ст., його архітектури, інфраструктури, подій цього періоду. ІІ тур присвячувався 135 - річниці з дня заснування ОУНБ ім . В. Г. Короленка.
Цьогоріч в історико - краєзнавчій вікторині взяли участь учні 17-ти загальноосвітніх навчальних закладів міста та Чернігівського обласного педагогічного ліцею, а це загалом 120 учасників.
Переможцями І туру стали: ЗНЗ № 13, 15, 16, 18, лауреатами - ЗНЗ № 1, 9, 11, 19, 27.
Переможці ІІ туру: ЗНЗ № 9, 15, 16, 29, лауреати - ЗНЗ № 2, 7, 13, 19, 28, 31.
Переможці та лауреати вікторини були відзначені грамотами управління освіти Чернігівської міської ради. Для них також влаштували екскурсію мальовничою Десною на теплоході "Казбек", яка відбулася 28 травня. Під час екскурсії визначені приоритетні напрямки роботи на наступний навчальний рік.
За інформацією Центру ТОВ РДМ
Останні новини Чернігівщини
Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10
Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.
Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06
Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.
У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:03
Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
16 березня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression