Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 04:54:17

Громадська рада - громадська думка

22.07.2017   13:50

21 липня під час четвертого засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради члени організації висловили власну позицію стосовно формату святкування Дня Державного Прапора України, 26-ї річниці незалежності України та з нагоди святкування 500-річчя Реформації.

Про підготовку та відзначення заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України доповіла заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Фесенко.

Посадовець представила план святкування, який увібрав у себе ряд традиційних та масових заходів, на кшталт вручення паспортів юним прилучанам біля пам'ятника Тарасові Шевченку та урочистого підняття Державного прапора України. Крім звичних заходів планується проведення виставки прапорів із зони проведення бойових дій АТО, оскільки ці державні символи несуть на собі слід війни, залишений в час незалежності України.

Увазі членів Громадської ради було наведено пропозицію громадського активіста Григорія Дорошенка, який розробив один з планів заходів відзначення державних свят. На основі пропонованої ним урочистої ходи Громадська рада вирішила провести дійство від дитинця нашого міста пам'ятника Володимиру Мономаху до Театральної площі, де у міському Будинку культури відбудуться урочистості. У вечірній час на городян чекатиме розважальна програма для дітей, демонстрація екстремального спорту від прилуцької молоді та святкова концертна програма.

Також учасники засідання розглянули звернення Прилуцької церкви євангельських християн-баптистів щодо проведення заходів на Центральній площі міста з нагоди святкування 500-річчя Реформації й запропонували змінити місце проведення заходу на Театральну площу Прилук, де звучання духового хору та розповсюдження релігійної літератури, на їхню думку, буде краще сприйматися городянами.

У рамках засідання члена ГО “Спортивно-бійцівський клуб В. Лічман” Ренату Шевченко було внесено до складу комісії з підготовки навчальних закладів міста до нового навчального року. А члена ГО “Прилуцький козацький полк” Сергія Красіловця внесено до складу Громадської ради, який за статутом повинен налічувати 35 чоловік. За умовами статуту дорадчого органу за обставин, коли один з членів ради залишає ГР, його місце посідає кандидат, який за кількістю набраних голосів перебував на 36 місці. Нагадаємо, що 29 квітня за трагічних обставин померла член Громадської ради Людмила Іванова, яка потрапила в жахливу дорожню аварію. Під час засідання усі присутні згадали цю світлу людину добрими словами й відзначили її особисті високоморальні цінності.


Прес-секретар Прмлуцької міської ради Любов Рубан

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.