Поліція затримала жінку, яка в гостях зарізала свого співмешканця
У Бахмачі медичний працівник повідомив поліцію, що 20 липня в одному з помешкань було виявлено труп 43-річного чоловіка. На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група.
Як встановили правоохоронці, чоловік разом зі своєю співмешканкою пішов у гості. Там вони після випитого посварилися. В подальшому співмешканка схопилася за ніж та завдала своєму раніше судимому партнеру ножових поранень, від яких потерпілий невдовзі помер.
У скоєному жінка зізналася та дала правдиві свідчення. Знаряддя злочину вилучено. Наразі інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого), за що передбачено позбавлення волі на строк від семи до десяти років.
Підозрювана, в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, затримана до ізолятора тимчасового тримання, їй оголошено про підозру у вчиненні злочину.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07
Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.
Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04
Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.
В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57
Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.