Меморіал Захисникам України: триває процес написання технічного завдання
Меморіал Захисникам України має бути величним, світлим, достойним, викликати почуття патріотизму та гордості за героїв, які віддали своє життя за незалежність України.

Такі думки висловлювались вчора на робочій нараді з написання технічного завдання для оголошення конкурсу щодо спорудження Меморіалу Захисникам України на площі Героїв Небесної Сотні у Чернігові.
Участь у робочій нараді взяли представники структурних підрозділів та депутати міської ради, громадські активісти, військові, батьки загиблих воїнів АТО. Напередодні була анонсована тема наради: «Дивлюся на Меморіал Захисникам України очима…» та запрошені до обговорення всі небайдужі чернігівці для висловлення своїх побажань: що хочуть бачити - родина загиблого, військовий, побратим, волонтер, медик, дитина, підліток, молодята, літня людина.
Коментуючи підготовчу роботу з написання технічного завдання для оголошення конкурсу, начальник управління архітектури та містобудування міської ради Сергій Калюжний сказав: «Ця територія відкрита для обговорення та висловлення своїх думок і зауважень. Ми прислухаємося до кожного. На підставі наданих пропозицій буде сформована єдина концепція, а художній стиль та виконання – це справа фахівців».
Наступна робоча нарада з написання технічного завдання відбудеться 27 липня о 16.00 у Чернігівській міській раді.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32
В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».
7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48
З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.
За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22
За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.