Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 липня до 8:00 21 липня 2017 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- в смт Лосинівка Ніжинського району о 4 год. 20 липня водій мотоцикла "ІЖ ПЛАНЕТА 5", перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, на повороті не справився з керуванням та впав. Внаслідок пригоди водій мотоцикла отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Ніжинської центральної районної лікарні;
- в м. Ічня на перехресті вулиць Максиміхіна та Солдацької Слави о 7 год. 45 хв. 20 липня велосипедист, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не надав переваги в русі та здійснив зіткнення з автомобілем "RENAULT KANGOO". Внаслідок пригоди велосипедист отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Чернігівської обласної лікарні.
Пожежі – 7, з них 1 пожежа в житловому секторі, 1 пожежа на транспорті та 5 випадків загоряння сухої трави та сміття на загальній площі 4,54 га.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 10 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 20 липня до 20 години 21 липня очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура по області вночі 13-18º тепла, вдень 26-31º тепла.
По Чернігову температура вночі 14-16º тепла, вдень 28-30º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.