Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 лютого, 03:57:58

Факти заниження земельного податку встановили співробітники фіскальної служби

21.07.2017   07:42Агенцiя

Під час здійснення контрольно-перевірочних заходів співробітники управління аудиту Головного управління ДФС у Чернігівській області виявили ряд підприємств, які, ігноруючи рішення органів місцевого самоврядування про підвищення ставок земельного податку, продовжували сплачувати даний податок за старими ставками.

Дані суб’єкти господарювання, намагаючись ухилитися від сплати податків, натомість отримали додатково нараховані штрафні санкції на суму визначеного контролюючим органом податкового зобов’язання (25 відс. - за порушення, вчинене вперше, 50 відс. - за повторне порушення з цього податку протягом 1095 днів).
 
За результатами злагодженої роботи структурних підрозділів ГУ ДФС у Чернігівській області на сьогодні вже виявлено не один такий випадок та донараховано земельного податку на суму понад 1 млн. гривень.

Робота у цьому напрямку буде тривати доки не буде досягнуто 100-відсоткового надходження земельного податку.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини