Кримінальна поліція затримала групу неповнолітніх грабіжників
До поліції звернулася мати 11-річної дівчинки, у якої посеред вулиці невідомі відібрали гіроскутер вартістю 10,5 тисяч гривень.
В ході проведення розшукових заходів кримінальна поліція Чернігівського відділу поліції встановила особи всіх причетних до злочину.
Як стало відомо правоохоронцям, на момент злочину дівчинка каталася на гіроскутері біля свого будинку. Раптом до неї наблизилася компанія з чотирьох підлітків. Один з них штовхнув дівчинку, а інший вихопив гіроскутер. Після цього хлопці втекли зі здобиччю.
Оперативники проаналізували характер скоєння пограбування та, отримавши прикмети нападників, розпочали їх пошуки.
У результаті плідної роботи правоохоронці невдовзі встановили усіх причетних до злочину осіб. Ними виявилися четверо школярів 14-16 років. У присутності батьків та педагога вони дали правдиві свідчення.
Школярі також розказали правоохоронцям, що здали гіроскутер до ломбарду, отримавши за нього 700 гривень — у 15 разів дешевше, ніж він коштує в магазинах.
Виручені гроші було розподілено між усіма учасниками злочину. Ці копійки школярі одразу витратили на власні потреби. Правоохоронці вилучили гіроскутер та повернули справжнім власникам.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж) - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до чотирьох років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47
24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.
Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36
Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.