Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 14:44:30

Чернігівський рибоохоронний патруль за тиждень викрив 10 грубих порушень

20.07.2017   09:53Агенцiя

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень роботи, з 13.07. по 19.07.2017, викрито 11 порушень рибоохоронного законодавства. В тому числі 1 порушення по ч.3 ст.85 (порушення правил рибальства), 10 порушень за ч.4 ст.85 (грубе порушення правил рибальства із застосуванням заборонених знарядь лову).

Нараховано збитків, завданих рибному господарству України, на суму 4420 грн, вилучено 17 заборонених знарядь лову та 8,5 кг риби.

16 липня в ході рибоохоронного рейду на водоймах Ріпкинського району Чернігівський рибоохоронний патруль на озері поблизу смт.Замглай затримав мешканця смт.Ріпки. Громадянин порожевою сіткою виловив 72 сріблястих карасі, загальною вагою 7 кг. Збитки становлять 1224 грн.

Загалом, з початку липня викрито 39 порушень рибоохоронного законодавства. В тому числі 3 порушення по ч.3 ст.85 (порушення правил рибальства), 31 порушення за ч.4 ст.85 (грубе порушення правил рибальства із застосуванням заборонених знарядь лову). Нараховано збитків, завданих рибному господарству України, на  10140 грн. Вилучено 57 заборонених знарядь лову та 27,45 кг риби.

Матеріали про адміністративні правопорушення направлені до районних судів для притягнення порушників до відповідальності.

Чернігівський рибоохоронний патруль закликає дотримуватись правил рибальства та збуту риби (біоресурсів). Якщо ви помітили незаконне вилучення водних біоресурсів, прохання оперативно повідомляти на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію 0-800-50-52-50 або на телефони гарячої лінії патруля: 0991121344 та (0462) 937557.

Останні новини Чернігівщини

Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22

Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20

Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.

У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49

10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.

Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08

Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини