Щодо справи проти Аграрної біржі у господарському суді Чернігівської області
12 липня у господарському суді Чернігівської області відбулося засідання у справі № 927/534/17 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Форест Юкрейн” (м. Чернігів) до лісових господарств Чернігівської області та Аграрної біржі про визнання незаконною організацію та проведення аукціону з продажу необробленої деревини заготівлі ІІІ кварталу 2017 року, призначеного на 6 – 7 червня 2017 року.
За результатами засідання суд заслухавши пояснення сторін та дослідивши матеріали справи дійшов висновку про безпідставність і необґрунтованість позовних вимог, у зв’язку з чим ухвалив рішення, яким відмовив ТОВ “Форест Юкрейн” у задоволенні позовних вимог до Аграрної біржі та лісових господарств Чернігівської області.
Нагадаємо, що 20 червня господарським судом Сумської області припинено провадження у аналогічній справі на підставі заяви позивача про відмову від позову.
Прес-служба Аграрної біржі
Останні новини Чернігівщини
Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47
24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.
Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36
Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.