Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 14:47:40

Суд зобов’язав звільнити від забудови земельну ділянку в межах прибережної захисної смуги річки Стрижень, що використовується як місце відпочинку

18.07.2017   07:40

Органами прокуратури області проводиться системна робота щодо поновлення інтересів держави внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, що відносяться до категорії особливо цінних земель.

Як встановлено прокурором, суб’єкт господарювання для здійснення комерційної діяльності без будь-яких дозволів ще у 2015 році здійснив самовільне будівництво дерев’яних будинків на земельній ділянці в межах прибережної захисної смуги річки Стрижень в м. Чернігові та використовується громадянами як місце відпочинку.

Реагуючи на виявлені порушення та з метою реального поновлення порушених інтересів держави, прокурор звернувся до суду з позовом про зобов’язання суб’єкта господарювання привести самовільно зайняту земельну ділянку в придатний для використання стан шляхом звільнення від тимчасових споруд.

Господарським судом області за результатами розгляду позову прокурора та вивчення наданих доказів прийнято рішення про його задоволення у повному обсязі та зобов’язано суб’єкт господарювання звільнити самовільно зайняту земельну ділянку по вулиці Береговій у місті Чернігові між річкою Стрижень та затоном Стрижень у придатний для використання стан шляхом звільнення від тимчасових споруд.   

Робота з цих питань триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.