Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 16:02:15

Відбулися змагання з кульової стрільби серед підрозділів поліції охорони

18.07.2017   07:37

Для підвищення рівня вогневої підготовки, сприяння подальшому зростанню професійної майстерності працівників поліції охорони та визначення кращих команд та стрільців, на базі тренінгового центру ГУНП в Чернігівській області відбулися змагання з кульової стрільби серед підрозділів УПО Чернігівської області.

У спортивному турнірі взяли участь 5 команд підрозділів поліції охорони, які виконували стрілецькі вправи курсу стрільб для поліцейських.

Програма змагань складалась з таких видів:
-ПМ-1 з прикладної стрільби (КС-2016);
-ПМ-7 з прикладної стрільби (КС-2016).

За результатами змагань, загальнокомандні призові місця розподілилися наступним чином:
1 місце – (Ніжинський МВ): поліцейський взводу охорони об’єктів та публічної безпеки Ніжинського МВ УПО Чернігівської області капрал поліції Тимофій Бойко та поліцейський групи реагування Ніжинського МВ УПО Чернігівської області сержант поліції Олександр Головенко;
2 місце – (взвод з фізичної безпеки): командир взводу з фізичної безпеки батальйону УПО Чернігівської області молодший лейтенант поліції Роман Яцко та поліцейський взводу з фізичної безпеки батальйону УПО Чернігівської області старший сержант поліції Олександр Тупик;
3 місце – (взвод кредитно-фінансових установ): поліцейський взводу кредитно- фінансових установ батальйону УПО Чернігівської області сержант поліції Олексій Кордик та поліцейський взводу кредитно-фінансових установ батальйону УПО Чернігівської області старший сержант поліції Віталій Ларченко.

В особистому заліку з прикладної стрільби ПМ-1 призові місця посіли:
1 місце - командир батальйону УПО Чернігівської області майор поліції Олександр Плясун;
2 місце - поліцейський взводу охорони об’єктів та публічної безпеки Ніжинського МВ УПО Чернігівської області капрал поліції Тимофій Бойко;
3 місце - поліцейський взводу кредитно-фінансових установ батальйону УПО Чернігівської області старший сержант поліції Віталій Ларченко;

В особистому заліку з прикладної стрільби ПМ-7 призові місця посіли:
1 місце - поліцейський групи реагування Ніжинського МВ УПО Чернігівської області сержант поліції Олександр Головенко;
2 місце - поліцейський групи реагування Прилуцького МВ УПО Чернігівської області старший сержант поліції Дмитро Коваленко;
3 місце - поліцейський взводу реагування №1 батальйону УПО Чернігівської області старший сержант поліції Олексій Куліш.

- Такі змагання потрібно підтримувати та проводити. Це гуртує, зміцнює командний дух, налаштовує на перемогу, а також виховує дух відкритого суперництва і цілеспрямованості, який, в свою чергу, завжди стимулює та змушує покращувати свої показники та підвищувати рівень фізичної підготовки правоохоронців, - зазначив начальник Управління поліції охорони в Чернігівській області полковник поліції Олег Гронь.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.