Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 15:53:11

Піротехніками ДСНС знищено 2 боєприпаси часів Другої світової війни

13.07.2017   07:46

12 липня о 12:20 групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області знищено у встановленому порядку ручну гранату Ф-1 та артилерійський снаряд калібром 45 мм часів Другої світової війни.

На ручну гранату напередодні натрапили місцеві жителі с. Адамівки Борзнянського району під час розбирання власної господарчої споруди.
Артилерійській снаряд було виявлено фахівцями групи піротехнічних робіт під час обстеження прилеглої території.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням дотримуватися заходів безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних та схожих на них предметів. Якщо випадково натрапили на боєприпаси, негайно викликайте рятувальників за номером телефону "101" або правоохоронців за номером "102".


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

 Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників

Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17

Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.