Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 11:03:49

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

12.07.2017   10:00Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 липня до 8:00 12 липня 2017 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме:  2 дорожньо-транспортні пригоди, 1 випадок загоряння сміття та 2 випадки виявлення і знищення боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Дорожньо-транспортні пригоди – 2:

- в м. Прилуки на перехресті вулиць Київської та  Алгазіна о 23 год. 20 хв.  10 липня водій автомобіля «ВАЗ-2108», здійснюючи маневр розвороту, не надав переваги в русі автомобілю «ВАЗ-21101» та здійснив зіткнення з ним. Внаслідок пригоди водії автомобілів отримали тілесні ушкодження;

- в м. Чернігові перед перехрестям вулиць Любецької та В. Чорновола  о 22 год. 26 хв. 11 липня водій автомобіля «ВАЗ-2105» здійснив наїзд на пішохода, який перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, раптово вибіг на проїжджу частину дороги. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Чернігівської міської лікарні № 2.     


Загоряння сміття  – 1 випадок на площі 8 кв. м.
 


Знищення та виявлення боєприпасів часів Другої світової війни – 2:


- групою розмінування 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури Українио 15 год. 30 хв. 11 липня було знищено 1 артилерійський снаряд калібру 122 мм, 1 артилерійський снаряд калібру 152 мм та 1 підривник до артилерійського снаряду часів Другої світової війни, які були виявлені 10-11 липня на території Бахмацького району біля залізничної колії від станції «Часниківка» до станції «Доч» Південно-Західної залізниці (пікет №1-№2);

- біля с. Адамівка Борзнянського району на відкритій території  о 16 год. 11 липня під час проведення земляних робіт було виявлено 1 ручну гранату Ф-1 часів Другої світової війни. Місце виявлення вибухонебезпечного предмету охороняється. Знищення вибухонебезпечного предмету планується здійснити групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській області 12 липня.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка –  11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.


Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 11 липня до 20 години 12 липня очікується мінлива хмарність, вночі дощ, вдень невеликий короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер південно-західний  7-12 м/с. Температура по області вночі 15-20º тепла, вдень 26-31º тепла.
По Чернігову вночі дощ, вдень невеликий короткочасний дощ. Температура вночі 17-19º тепла, вдень 26-28º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини