Квітковий тандем матері й сина
Всі батьки мріють, щоб їхні діти були здоровими, щасливими та успішними. Адже діти – найдорожчий скарб родини, радість, надія та гордість.
Для відомої чернігівської підприємниці Зої Федорчук її син Віталій – це й опора, і справжній друг, а ще – надійний бізнес-партнер. Мати й син разом керують мережею квіткових магазинів «Гранд Флора».
Від музики - до квітів. Саме таким був трудовий шлях Зої Федорчук. Вона закінчила Чернігівське державне музичне училище. Працювала викладачем у Гончарівській дитячій музичній школі. А залишившись без роботи, вирішила започаткувати власну справу.
Бажання впевнено дивитися в майбутнє, не просто міцно стояти на ногах, а постійно йти вперед, любов до квітів та жага до праці стали фундаментом успішного бізнесу.
«У Чернігові торгова марка «Гранд Флора» була заснована в 2000 році, - розповідає підприємниця. - Квіти — наш родинний бізнес». Наразі в квіткових магазинах «Гранд Флори» навіть найвибагливіші покупці знайдуть товар до вподоби.
Там можна придбати або замовити букети з живих квітів, квіткові композиції, будь-які кімнатні рослини, навіть екзотичні, засоби догляду за рослинами, різноманітні горщики, вазони, вази, садові фігури, керамічні статуетки та іншу сувенірну продукцію. А ще флористи «Гранд Флори» здатні втілити у квіткову композицію будь-яку фантазію замовника щодо прикрашення квітами весіль, ювілеїв та інших свят.
Зробити замовлення можуть як містяни, так і жителі області.
Віталій спочатку підтримав неньку, а потім зацікавився її захопленням. І от уже понад шість років вони працюють разом. У кожного свої обов’язки і відповідальність. Зоя Іванівна організовує вирощування та збереження рослин у теплицях, координує роботу продавців і флористів у магазинах. На Віталії Валентиновичу - оптова закупівля рослинної продукції.
Їх родинний тандем добре знають у Чернігівському міському центрі занятості. Туди підприємці час від часу звертаються за допомогою в підборі кадрів, адже їх бізнес успішно розвивається – збільшується різноманітність пропонованих послуг, розширюється асортимент товару.
Приклад родини Федорчуків доводить в бізнесі головне - надійна команда, відповідальний партнер і наполеглива праця.
Валентина Федусь
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.