За шість місяців Управління Північного офісу Держаудитслужби забезпечило відшкодування втрат на понад 9 млн. грн.
Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області протягом січня – червня 2017 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 9,3 млн. грн.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали сім досудових розслідувань і вручили шість письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та установ прийняли 63 управлінські рішення.
До суду пред’явлено три позови щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 1 млн. грн.
За недотримання законодавства 72 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 16 – до дисциплінарної та матеріальної, 2 осіб звільнено з посад.
Для запобігання і протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 9,6 млн. грн.
Останні новини Чернігівщини
Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23
Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02
Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.
Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37
Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.