Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 березня, 16:10:22

На особистому прийомі Прилуцького міського голови

06.07.2017   11:40

Міський голова Прилук Ольга Попенко 5 липня провела особистий прийом громадян.

На прийомі були присутні: начальник юридичного відділу міської ради Валентина Горбач, головний архітектор міста Віктор Тесленко, посадові особи міської ради та керівники комунальних підприємств, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях громадян.

На прийом звернулося 19 жителів міста, зареєстровано 14 усних звернень, з них 1 колективне.

Під час особистого прийому громадяни порушували питання щодо землекористування, благоустрою міста, облаштування вуличного освітлення, зрізання аварійних дерев, поліпшення житлових умов, соціального захисту населення та ін.

На 9 звернень було надано роз’яснення міським головою під час особистого прийому, на решту звернень - відповідні доручення щодо розгляду посадовими особами міської ради, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях.

Про результати розгляду звернень заявників буде проінформовано у визначений законодавством термін.


Начальник громадської приймальні міської ради Людмила Пашук

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини