Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 18:17:08

Задоволено позов прокурора про скасування розпорядження про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою

06.07.2017   07:46

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов прокурора та скасовано розпорядження Новгород-Сіверської районної державної адміністрації про надання землевпорядним організаціям дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 100 га вартістю 2,4 млн. грн., право оренди яких підлягає продажу окремими лотами на земельних торгах, у формі аукціону.

Приводом для оскарження розпорядження стало те, що з 2012 року договори на розробку проектів землеустрою із землевпорядними організаціями не укладені, землевпорядна документація не розроблена, ділянки в оренду не передані.

Викладене свідчить, що упродовж 5 років розпорядження залишилось нереалізованим, що порушує інтереси держави та, як наслідок, підлягає скасуванню.

Крім того, невикористання землі призводить до погіршення її якості та властивостей в цілому, ставить під загрозу подальше її ефективне використання, забезпечення збереження та відтворення природної цінності, а також унеможливило надходження коштів до бюджету.

Судом підтримано позицію прокурора та спірне розпорядження органу влади скасовано.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра 15:35

13 серпня розпочато прийом електронних заяв на вступ до вишів на бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня.

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19 13:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12.00 четверга 13 серпня в області підтверджено 27 нових діагнозів COVID-19.

OlympicLab на північному сході Чернігівської області

OlympicLab на північному сході Чернігівської області 13:42

Модуль «розвиток/добробут – пізнай себе» Всеукраїнського заходу Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation був проведений Відділенням НОК України в Чернігівській області для учнів Новгород – Сіверської гімназії № 1 імені Б. Майстренка.

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках 13:03

Прилуцькою місцевою прокуратурою проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 (м.Прилуки) ГУНП в Чернігівській області.

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі 12:53

12 серпня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний з робочим візитом відвідав Борзнянський район. Спільно з головою Борзнянської РДА Ларисою Осадчук та представниками правоохоронних органів він провів прийом громадян. А також ознайомився з роботою центру обслуговування клієнтів АТ «Чернігівгаз».