Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 квітня, 19:21:50

Стан запобігання і протидії торгівлі людьми обговорено на засіданні міжвідомчої робочої групи

05.07.2017   07:11Агенцiя

У прокуратурі області за участі представників Головного управління Національної поліції, територіального підрозділу Державної прикордонної служби, управління Служби безпеки України, громадської організації «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» відбулося засідання міжвідомчої робочої групи, утвореної з метою попередження, виявлення, припинення злочинів пов’язаних з торгівлею людьми, забезпечення належної координації дій правоохоронних органів у цій сфері.

Увагу учасників звернуто на необхідність вжиття низки організаційно-практичних заходів задля підвищення ефективності роботи правоохоронців на даному напрямі, яка поряд з цим має бути зосереджена на співпраці з громадськими організаціями та міжнародними інституціями з виявлення суб’єктів, які здійснюють діяльність з незаконної трансплантації органів, сурогатного материнства, жебрацтва, трудової та сексуальної експлуатації тощо.

Особливого захисту потребують найбільш уразливі верстви населення, передусім вихованці інтернатів, дитячих будинків, діти з неблагополучних сімей.

З метою спрощення доступу громадян для повідомлень про кримінальні правопорушення, пов’язані з торгівлею людьми в прокуратурі області створено та діє телефон «гарячої лінії».

На завершення учасники наради окреслили коло проблемних питань, для вирішення яких визначили спільні заходи, спрямовані виявлення, запобігання, припинення і розкриття вказаних кримінальних правопорушень, а також на посиленні співпраці з компетентними органами іноземних держав та громадськими організаціями. 


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Удар по Чернігову. Інформація станом на 14.00

Удар по Чернігову. Інформація станом на 14.00 15:02

О 09 год. 03 хв. 17 квітня ворогом здійснено ракетний обстріл території міста Чернігова. Сталося пряме влучання в будівлю соціальної інфраструктури.

Увага! Тимчасові зміни у русі громадського транспорту! 12:27

Тролейбусні маршрути № 10 та №11 тимчасово (до усунення наслідків ракетного удару) не працюватимуть.

Вранці 17 квітня росіяни завдали 3 ракетних ударів по Чернігову. 12:18

"Наразі триває пошуково-рятувальна операція. Зараз вже можу казати про 9 загиблих, вбитих російськими терористами. Більше 20 поранених", - сказав в інтерв'ю телеканалу 1+1 начальник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 08:45

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини