Затримано прокурора місцевої прокуратури, яким організовано злочинну схему збуту амфетаміну
Генеральною інспекцією Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 309 КК України за фактом зберігання та збуту наркотичних засобів вчинених працівником прокуратури за попередньою змовою групою осіб.
У ході досудового розслідування встановлено, що прокурор місцевої прокуратури Чернігівської області діючи за попередньою змовою із іншими особами, з метою власного матеріального збагачення, організував злочинну схему збуту психотропної речовини – амфетаміну наркозалежним особам.
Слідчими Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України спільно із слідчими прокуратури Чернігівської області та співробітниками СБ України в Чернігівській області 29.06.2017 зазначеного працівника місцевої прокуратури затримано під час перевезення амфетаміну з метою його подальшого збуту.
Крім того, затримано ще 4 осіб причетних до вчинення злочинів у яких вилучено наркотичні речовини. Проводяться першочергові слідчі дії. Досудове розслідування триває.
Прес-служба прокуратури Чернігівської обалсті
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.