Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 серпня, 18:27:57

Поліцейські затримали злочинців-гастролерів

01.07.2017   10:14

У Мені поліцейські оперативно вийшли на слід двох чоловіків, які вчинили розбійний напад на магазин, після чого виїхали до іншого населеного пункту. Розкрити злочин правоохоронцям допомогли «розумні» камери, встановлені у містах і на трасах Чернігівської області в рамках проекту «Мережа Безпеки».

29 червня двоє чоловіків зайшли в менський магазин-вагончик, але покупки в їх плани не входили. Один із них неочікувано почав розмахувати ножем та вимагати, щоб продавчиня віддала йому всі гроші. Налякана жінка слухняно виконала вказівку незнайомця, але той ще вирішив прихопити із собою її мобільний телефон.

Потім чоловік змусив жінку зайти в підсобку, прикрив двері та разом зі спільником вони сіли в машину і вирушили геть. Налякана продавчиня вибігла на вулицю та звернулася до перехожих із проханням подзвонити в поліцію. Саме тут і знадобилася «Мережа Безпеки», адже жінка запам’ятала колір та марку автомобіля.
Правоохоронці одразу скористалися архівними записами «Мережі Безпеки» і виявили, що таке авто дійсно знаходилося в цей час біля магазину. Можливості «розумних» камер дозволили поліцейським встановити номерний знак автомобіля, на якому пересувалися розбійники. Цей номер було внесено в базу розшукуваного автотранспорту, після чого поліція оголосила на території області план "Перехват".

Система відеокамер відстежила, що автівка розбійників вирушила в бік Сосниці, а от уже в Новгород-Сіверському легковик затримали поліцейські. Однак у ньому перебував лише таксист, який підвозив чоловіків — як встановила поліція, своїх знайомих. Натомість самі розбійники виявили бажання ще заїхати на рандеву до Чернігова.
В процесі подальшого оперативного відпрацювання отриманої інформації правоохоронці встановили, де варто очікувати на появу розшукуваних. На зворотньому шляху з обласного центру поліція й затримала гастролерів. У них було вилучено мобільний телефон продавчині та частину викрадених грошей.

Поліцейські також встановили, що один із чоловіків раніше неодноразово мав проблеми із законом та перебував у місцях позбавлення волі.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.
Наразі поліція перевіряє підозрюваних на причетність до скоєння інших злочинів.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Чи буде враховано до сукупного доходу сім'ї при призначенні житлової субсидії грошова допомога «Пакунок школяра»? 11:38

Житлова субсидія обчислюється з урахуванням середньомісячного сукупного доходу домогосподарства.

На Новгород-Сіверщині через атаку БпЛА без світла залишилися понад 50 населених пунктів

На Новгород-Сіверщині через атаку БпЛА без світла залишилися понад 50 населених пунктів 11:36

Внаслідок ворожої атаки без електропостачання опинилися 51 населений пункт Новгород-Сіверської громади.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:22

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Шахрайство з компенсацією за пошкоджене житло: перед судом постануть двоє зловмисників з Ніжинського району

Шахрайство з компенсацією за пошкоджене житло: перед судом постануть двоє зловмисників з Ніжинського району 11:21

Поліцейські завершили досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами шахрайського заволодіння бюджетними коштами, які були виділені двом мешканцям сіл у Ніжинському районі в рамках програми компенсації за зруйноване чи пошкоджене житло внаслідок бойових дій.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: ще чотири громади області – з новими партнерами 09:55

Меморандуми про співробітництво у межах третього етапу проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» підписали сьогодні чотири пари громад. Відтак партнером Городнянської громади стала Славутська з Хмельницької області, Менської – Житомирська, Сновської – Гребінківська з Полтавщини та Плисківської – Жванецька з Хмельниччини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини