Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 10:15:26

Реалізацію проекту будівництва пункту тимчасового утримання тварин продовжено

01.07.2017   09:22

Відкоригований проект будівництва пункту тимчасового утримання тварин отримав позитивну експертну оцінку та був підтриманий депутатами міської ради на засіданні 21-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання.

Загальна вартість будівництва пункту тимчасового утримання тварин за новим проектом складає 9,6 млн грн. До даної суми включені, як вже понесені витрати по будівництву пункту – 3,4 млн грн, так і кошти для продовження реалізації проекту – 6,5 млн грн.

Будівництво пункту тимчасового утримання тварин розпочалося у 2016 році. На даний час вже збудовані: адміністративна будівля площею 81 метр квадратний, частково – вольєри, навіси, комунікації з електропостачання та водопостачання-водовідведення. Однак, з метою попередження проблеми експлуатації пункту тимчасової перетримки тварин у Чернігові проект будівництва був відправлений на доопрацювання.

У відкоригованому проекті частково змінилося призначення приміщень, раніше запроектованої адміністративно-виробничої будівлі, її площу також збільшено з 81 до 168 метрів квадратних.

Так, на території пункту тимчасової перетримки тварин додатково буде розміщено прибудову до адміністративної будівлі. Вона включатиме наступні опалювальні приміщення:
- діагностичне;
- операційну;
- післяопераційний стаціонар;
- котельну, що працюватиме на твердому паливі.

Крім того, на території пункту буде побудований опалювальний карантин для забезпечення перетримки виловлених тварин до стерилізації. Попередній проект передбачав утримання щойно відловлених тварин в холодних вольєрах на вулиці. Однак перед карантинуванням тварин миють та вакцинують, а за мінусової температури зимою така перетримка є негуманною.

Доопрацьований проект також передбачає будівництво мереж  водопостачання та каналізації, електропостачання, благоустрій території, придбання додаткового устаткування, включаючи меблі, інвентар, медичне обладнання (у т.ч. апарат УЗД, рентген-апарат).

Наступним етапом реалізації проекту стане проведення тендеру на визначення виконавця робіт, з яким буде укладено договір, що включатиме графік робіт.

 
За інформацією управління житлово-комунального господарства міської ради

Останні новини Чернігівщини

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.