Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 07:07:04

Прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання укладених угод про передачу 9 га землі недійсними

30.06.2017   12:42

Вивченням стану використання земель сільськогосподарського призначення виявлено факт неправомірного, без проведення земельних торгів надання фізичній особі землі для ведення фермерського господарства, яку в подальшому передано в суборенду.

Як встановлено, у 2015 році на території Канівщинської сільської ради Прилуцького району громадянин  отримав у оренду земельну ділянку площею майже 9 га строком на 15 років, однак фермерське господарство не створив, а з метою уникнення земельних торгів передав ділянку в суборенду іншому суб’єкту господарювання, який, припинивши діяльність, надав її своєму правонаступнику.

Реагуючи на виявлені порушення щодо неправомірного набуття земельної ділянки на пільгових умовах за відсутності у фізичної особи наміру створювати фермерське господарство, прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання укладених угод недійсними

Розгляд справи в суді триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини