Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 19:21:08

Відзначено рятувальників, які брали участь у ліквідації пожежі на міському сміттєзвалищі

30.06.2017   07:32

29 червня у Чернігівській міській раді відбулось нагородження рятувальників Управління ДСНС України у Чернігівській області, які 18 червня приймали участь у ліквідації пожежі на міському сміттєзвалищі.

Перед початком пленарного засідання 21-ої сесії Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко подякував вогнеборцям за високопрофесійні, оперативні та рішучі дії під час ліквідації пожежі.

Старшого помічника начальника зміни оперативно-координаційного центру УДСНС в області підполковника служби цивільного захисту Дмитра Дасюка відзначено Почесною грамотою, ще четверо співробітників міських підрозділів оперативно-рятувальної служби заохочено подяками.


Управління ДСНС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини