Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 11:56:19

Лікарю — квартира, пацієнтам — медична допомога

29.06.2017   10:43

Надання спеціалізованої медичної допомоги неможливе без наявності лікарських кадрів у закладі. А одним із найдієвіших шляхів залучення лікарів на роботу в райони є надання фахівцям житла.

Саме з такого приємного заходу розпочалась днями чергова сесія Новгород-Сіверської районної ради: голова районної ради В’ячеслав Кауфман вручив ордер на службову квартиру лікарю-травматологу Олексію Кібцю.

Квартиру придбали за кошти сільських рад, що були передані до районного бюджету, а сесія районної ради прийняла рішення про виділення цієї суми центральній районній лікарні для купівлі житла лікарю.

Головний лікар Новгород-Сіверської центральної районної лікарні Світлана Шам подякувала сільським головам, депутатам районної ради та висловила надію, що це тільки початок, оскільки лікарні конче потрібні хірург та анестезіолог, а районна програма забезпечення лікарів житлом передбачає придбання двох квартир щороку.


За інформацією прес-служби Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Кращі книги року визначені 11:17

Компетентне журі визначило переможців обласного літературного конкурсу «Книга року-2019». Цьогоріч на конкурс була номінована 21 книга 19 авторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 7 липня до 8:00 8 липня 2020 року.