Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 13:19:00

В Носівському районі чиновниця постачала навчальним закладам "віртуальне" вугілля

29.06.2017   09:51

В ході досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого Носівським відділом Ніжинської місцевої прокуратури Чернігівської області за матеріалами управління захисту економіки в Чернігівській області, слідчим Носівського відділення поліції повідомлено про підозру начальнику відділу освіти Носівської районної державної адміністрації.

Службова особа, достовірно знаючи про відсутність потреби у закупівлі вугілля для школи, навчально-виховного комплексу і Будинку дитячої та юначої творчості, змовилася з представниками приватного підприємства для здійснення оборудки з "віртуальної" поставки вугілля закладам освіти та перерахування коштів комерційній фірмі.

Хоча поставка вугілля відбувалася виключно на папері, в період з лютого по червень 2016 року посадовець внесла до договорів купівлі-продажу, актів прийому-передачі та витратної накладної завідомо неправдиві відомості щодо отримання відділом освіти Носівської райдержадміністрації від комерційної фірми 30 тонн кам'яного вугілля загальною вартістю 89,4 тисяч гривень.

Підроблені документи у червні 2016 року відділом освіти Носівської РДА були передані до Управління Державної казначейської служби у Носівському районі, на підставі яких комерсантам було безпідставно перераховано гроші.
Вказаними діями начальник відділу освіти Носівської районної державної адміністрації Чернігівської області завдала збитків державі в сумі 89400 гривень.


За даним фактом слідчим Носівського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів) - карається штрафом до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


Управління захисту економіки в Чернігівській області департаменту захисту економіки Національної поліції України

Останні новини Чернігівщини

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50

За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37

Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини