Інформація щодо прийому громадян керівництвом прокуратури області у липні 2017 року
Конституцією України закріплено право громадян на індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисте звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування, посадових і службових осіб вказаних органів.
З цією метою керівництвом прокуратури області також здійснюється особистий прийом громадян за місцем їх проживання.
Так, 4 липня прийом у смт Короп здійснить прокурор області Володимир Комашко.
Заступником прокурора області Олександром Бутовичем 5 липня буде проведено особистий прийом громадян у м. Новгород-Сіверський.
Громадян 7 липня у смт Куликівка прийматиме заступник прокурора області Ігор Юшин, а 14 липня у м. Семенівка – заступник прокурора області Сергій Івашко.
Прийом у м. Бахмач 20 липня здійснить перший заступник прокурора області Юрій Балєв.
Час прийому та інші питання щодо роботи виїзних приймалень можна з’ясувати як у місцевих прокуратурах, так і у відділі організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури області за тел.: (0462) 67-44-46 або на офіційному сайті прокуратури області за посиланням: http://chrg.gp.gov.ua/ua/timetable.html.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною