СБУ викрила злочинне угруповання, яке торгувало зброєю та боєприпасами
На Чернігівщині Служба безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією викрила та припинила діяльність злочинного угруповання, яке займалось незаконною торгівлею зброєю та боєприпасами, у т.ч. вивезеними з району проведення антитерористичної операції.
Зловмисники планували створити розгалужену мережу збуту вогнепальної зброї на території регіону та за його межами. З цією метою вони, використовуючи злочинні зв’язки у кримінальному середовищі, підшукували осіб, зацікавлених у придбанні зброї, а також забезпечували її тимчасове зберігання у власних помешканнях та господарчих будівлях.
Оперативники СБУ затримали трьох членів злочинної групи під час спроби збуту пістолета Макарова та близько 200 набоїв до нього.
В процесі здійснення оперативних заходів співробітниками спецслужби задокументовано продаж спільниками пістолета ІЖ-79 з глушником, переробленого під стрільбу бойовими набоями, та боєприпасами до нього.
Під час обшуків у помешканнях зловмисників було виявлено та вилучено близько 300 бойових патронів різних калібрів, шість магазинів до автомата Калашникова, деталі вогнепальної зброї, елемент динамічного захисту бронетехніки Контакт-5 та 250 грамів пластиду. Вилучена зброя та боєприпаси направленні для проведення експертиз.
У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України проводяться оперативно-слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх осіб, причетних до незаконного переміщення та збуту зброї.
Вирішується питання про оголошення ділкам про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.
Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.