Патрульні затримали ймовірного грабіжника
25 червня о пів на п’яту вечора екіпаж патрульної поліції прибув на виклик до одного з багатоквартирних будинків на перехресті проспектів Миру та Перемоги, який у результаті не підтвердився.
Повертаючись до службового автомобіля, поліцейські помітили сутичку між трьома чоловіками. Двоє з них пояснили правоохоронцям, що їх намагався пограбувати молодий чоловік, з яким у них і виник конфлікт.
За словами чоловіків, хлопець спочатку намагався вихопити в одного барсетку, та коли це йому не вдалося, він спробував вихопити сумку вже в другого. Проте й ця спроба виявилася невдалою.
Під час поверхневого огляду патрульні виявили у хлопця в рюкзаку алюмінієву битку. Поліцейські на місці відібрали від потерпілих пояснення і заяви щодо події, а затриманого доставили до Чернігівського відділу поліції.
Патрульна поліція Чернігова
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.