Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 13:36:12

З делегацією чернігівських дітей після повернення з Тарнобжега зустрілись у міській раді

24.06.2017   09:26

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зустрівся з делегацією дітей - учасників дитячих творчих фольклорних колективів міста, які повернулись з міста-партнера Тарнобжега (Республіка Польща).

Чернігівські діти перебували там на запрошення польської сторони як представники нашого міста.

Дітей у Чернігівській міській раді вітали також заступник міського голови Ольга Хоніч, директор загальноосвітньої школи I-III ступенів № 30 Олена Скорко, заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії №31, депутат Чернігівської міської ради Вікторія Овчаренко.

Діти ділилися своїми враженнями від перебування у Польщі, а одна з дівчат заспівала українську пісню, яку вона виконувала на святкуванні Дня міста Тарнобжега. 

Учасник делегації Вікторія Овчаренко зауважила, що наші діти дійсно вразили поляків українським мистецтвом, адже мова танцю й музики не потребує перекладу та додаткових пояснень.

Під час спілкування з міським головою діти також розповіли про свої успіхи у навчанні. На це Владислав Атрошенко їм сказав, що оцінки – не головне, а головне – це знання:
- Я дам пораду, яка допоможе вам у житті. Наприклад, якщо вам задають три завдання, вам необхідно вирішити шість. З часом вам це сподобається, буде більш цікаво це робити, і ви зможете справлятися з найбільш важкими завданнями і, навіть, передбачати відповідь. 

Учасники зустрічі ознайомилися з відеопрезентацією про перебування чернігівської делегації у Польщі.

Дітей почастували також солодощами та соком.

Владислав Атрошенко побажав дітям гарно відпочити влітку, зміцнити своє здоров’я та не забувати читати книжки.

- Ніде не буде в житті краще, ніж на Батьківщині. Тож, потрібно їздити, вивчати досвід інших країн та використовувати його в нашому житті. І тоді Чернігів дійсно стане найкращим містом у світі.

Коли ви отримаєте гарну освіту і станете дорослими, ваші зусилля будуть потрібні нашому місту. Такі розумні, талановиті діти, як ви – це наше майбутнє, - сказав міський голова.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради 08:50

Першого липня відбулось завершення 75 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів 08:39

У Чернігівському ТІЦ 30 червня відбувся перший випуск "Школи гідів", започаткованої управлінням культури та туризму міської ради в грудні 2019 року з метою підготовки і надання якісних послуг екскурсантам та туристам нашого міста.

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю 08:27

Голова обласної ради Ігор Вдовенко відкрив чергове пленарне засідання хвилиною мовчання. Спікер зазначив, що війна на сході України не припиняється ні на день. І, на жаль, захищаючи рідну землю, гинуть наші герої, воїни-земляки. В їх числі: Ігор Кістерний уродженець міста Семенівка та Володимир Черненко, родом із села Мамекине Новгород-Сіверського району.

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову 08:20

30 червня завершився період заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі 08:09

Темою робочої зустрічі, яка відбулась днями у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області, стали питання надходження до бюджетів єдиного внеску.