Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 січня, 04:10:34

Найбільш масштабний цього року ремонт міждворових територій виконаний

23.06.2017   12:08

У Чернігові по вулиці Козацькій цього року покладено 8200 м2 асфальтного покриття та 1000 м2 плитки.

Мова йде про облаштування міждворових проїздів серед будинків №№ 12-44. Тут заасфальтовані під`їзні дороги, встановлені нові бордюри, плиткою викладені пішохідні доріжки.

Зроблені також нові під`їзди до ліцею № 15 та дошкільного дитячого закладу № 38. Наразі роботи по благоустрою території на стадії завершення.

Програма ремонту внутрішньобудинкових проїздів реалізується у місті другий рік. Якщо у 2016 році вдалося відремонтувати 18000 м2 прибудинкових доріг, то в поточному році заплановано виконати капітальний ремонт 33000 м2 міждворових територій. На це з міського бюджету спрямовано 20 млн гривень. Подібного об`єму таких робіт на рык у місті не проводилося ніколи. 

Потреба в ремонті асфальтового покриття в чернігівських дворах дуже велика. Подекуди проїзди не ремонтувалися стільки, скільки часу пройшло від зведення будинків. Зокрема, на вул. Козацькій, де капремонт вже майже завершили, його чекали 50 років.

Ділянка по вул. Козацькій стала найбільшою із запланованих для відновлення цього року. Капітальний ремонт внутрішньобудинкових проїздів сьогодні ведеться й по вул. Рокоссовського. 

І, хоча охопити все місто відразу неможливо, міська влада в межах, які дозволяє міський бюджет, поступово здійснює ремонт внутрішньо-будинкових проїздів між багатоповерховими будинками. Дворові території набувають сучасного вигляду, стають упорядкованими і комфортними для проживання.

 
За інформацією управління ЖКГ міської ради

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.