Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 05:07:20

Обираємо професію на відпочинку

22.06.2017   08:17Агенцiя

Літні канікули – не привід для припинення профорієнтаційної роботи. Так вважають у службі зайнятості, і тому влітку місцем зустрічі з дітьми стають дитячі табори та санаторії області.

Під час відпочинку методи профорієнтаційної роботи дещо відрізняються від уже традиційних профорієнтаційних уроків у школах. У невимушені атмосфері фахівці служби зайнятості спонукають учнівську молодь замислитися над питаннями: „Хто я?”, „Що я вмію?”, „Ким я стану?”, „Як знайти головну справу свого життя?”. Знайти правильну відповідь допомагають тематичні ігри, конкурси, змагання, загадки.

Зокрема, продемонструвати ерудицію та кмітливість і похизуватися обізнаністю в світі професій можна у вікторинах „Вгадай професію”, „Напис на спині”, “Абетка професій”, “Професія чи посада”, а от у конкурсі малюнків на асфальті “Професія моєї мрії” доведеться проявити ще й творчі та художні здібності.

Крім того, під час таких зустрічей діти мають змогу пройти профдіагностичне тестування на визначення професійних здібностей та нахилів.

Загалом цього літа планується провести понад 30 виїзних заходів служби зайнятості у дитячих таборах та санаторіях.
“Оскільки враження від відпочинку залишаються назавжди в дитячій пам’яті, то й отримані знання також мають запам’ятатись і стати кроком до правильного рішення в майбутньому”, – переконані фахівці служби зайнятості.


Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини