Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 06:16:57

На Чернігівщині відбувся День поля

21.06.2017   17:43Агенцiя

День поля – 2017 відбувся 20 червн, на базі Носівської селекційно-дослідної станції Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України.

У заході взяли участь перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Леонід Сахневич, заступник голови обласної ради Арсен Дідур, директор Департаменту АПР ОДА Юрій Павлішен, керівники обласних служб і структурних підрозділів з питань АПК райдержадміністрацій, наукові співробітники, сільськогосподарські виробники області, представники комерційних установ та засобів масової інформації.

Директор Носівської селекційно-дослідної станції Наталія Буняк ознайомила учасників з основними напрямками діяльності установи, її здобутками, а також перспективами розвитку.

Леонід Сахневич подякував колективу Носівської СДС за результати роботи, якими користуються провідні сільгосптоваровиробники не лише області, а й усієї України.

– Завдяки Носівській селекційно-дослідній станції область має значний сортовий резерв в аграрному виробництві. Це дуже важливо для рослинної галузі. Адже використання високоякісного насіння, пристосованого до умов нашого краю, – це одна з найважливіших передумов сталого розвитку сільського господарства Чернігівщини як зараз, так і в перспективі, – зазначив він.

Учасники заходу оглянули місцевий демонстраційний полігон посівів озимих і ярих зернових культур. Крім того, побували на полях соняшнику, ріпаку, гороху, гречки тощо. Наукові працівники станції та Миронівського інституту пшениці охарактеризували сортові особливості рослин.

Про важливі аспекти вирощування вівса, ячменю, озимої пшениці, ріпаку, гороху та соняшнику в товарних посівах розповіли представники компаній Дюпон та Укравіт.

Як зауважив Юрій Павлішен, від того, як ми впроваджуватимемо передові практики і технології у життя, залежатиме майбутнє галузі землеробства, її розвиток та ефективність кінцевого результату, який повинен відповідати сучасним вимогам.

У ході зустрічі аграрії обмінялись досвідом вирощування сільськогосподарських культур, а постачальники засобів захисту рослин та мінеральних добрив представили свою продукцію.

 
За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини