Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 18:57:26

На Чернігівщині відбувся День поля

21.06.2017   17:43Агенцiя

День поля – 2017 відбувся 20 червн, на базі Носівської селекційно-дослідної станції Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України.

У заході взяли участь перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Леонід Сахневич, заступник голови обласної ради Арсен Дідур, директор Департаменту АПР ОДА Юрій Павлішен, керівники обласних служб і структурних підрозділів з питань АПК райдержадміністрацій, наукові співробітники, сільськогосподарські виробники області, представники комерційних установ та засобів масової інформації.

Директор Носівської селекційно-дослідної станції Наталія Буняк ознайомила учасників з основними напрямками діяльності установи, її здобутками, а також перспективами розвитку.

Леонід Сахневич подякував колективу Носівської СДС за результати роботи, якими користуються провідні сільгосптоваровиробники не лише області, а й усієї України.

– Завдяки Носівській селекційно-дослідній станції область має значний сортовий резерв в аграрному виробництві. Це дуже важливо для рослинної галузі. Адже використання високоякісного насіння, пристосованого до умов нашого краю, – це одна з найважливіших передумов сталого розвитку сільського господарства Чернігівщини як зараз, так і в перспективі, – зазначив він.

Учасники заходу оглянули місцевий демонстраційний полігон посівів озимих і ярих зернових культур. Крім того, побували на полях соняшнику, ріпаку, гороху, гречки тощо. Наукові працівники станції та Миронівського інституту пшениці охарактеризували сортові особливості рослин.

Про важливі аспекти вирощування вівса, ячменю, озимої пшениці, ріпаку, гороху та соняшнику в товарних посівах розповіли представники компаній Дюпон та Укравіт.

Як зауважив Юрій Павлішен, від того, як ми впроваджуватимемо передові практики і технології у життя, залежатиме майбутнє галузі землеробства, її розвиток та ефективність кінцевого результату, який повинен відповідати сучасним вимогам.

У ході зустрічі аграрії обмінялись досвідом вирощування сільськогосподарських культур, а постачальники засобів захисту рослин та мінеральних добрив представили свою продукцію.

 
За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.