Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 11:07:58

Аудиторами фіскальної служби встановлено фіктивну оборудку та донараховано до сплати майже 2 млн. гривень податку на прибуток

20.06.2017   12:10Агенцiя

Правомірність даного рішення ГУ ДФС у Чернігівській області підтверджено Київським апеляційним адміністративним судом.

У ході документальної планової виїзної перевірки Підприємства «Ф» управлінням аудиту Головного управління ДФС у Чернігівській області було встановлено, що дане підприємство уклало фіктивний договір про надання послуг інформаційно–маркетингового, рекламного та промоутерського супроводу продажу товарів з Підприємством «С».

При тому, що фактично послуги не  надавалися, підтверджуючих документів не було. Відбулося лише формальне оформлення документів, про що свідчить ряд факторів встановлених перевіркою.

За результатами перевірки Підприємству «Ф» донараховано податку на прибуток на загальну суму майже 2 млн. гривень.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини